Obozy, półkolonie dla dzieci w Krakowie

Obozy i półkolonie dla dzieci w Krakowie

Dlaczego warto zapisać dziecko na obóz, półkolonię w Krakowie?

Podczas obozów, na którym nie ma rodziców dziecko rozwija swoją samodzielność, odwagę i zaradność oraz umiejętność radzenia sobie w nowej sytuacji. Obozy przeprowadzane przez firmę Agama Sport mają charakter sportowy co może stanowić pewien impuls dla dziecka do regularnego uprawiania jakiegoś sportu. Na obozu takiego tupu w dziecku rozwijają się takie umiejętności jak: współpraca, komunikatywność, budowanie bliskich relacji a także uczy konsekwencji i odwagi do podejmowania wyzwań.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty obozowej oraz półkolonii organizowanych w Krakowie.

 

Obozy, półkolonie i zielone szkoły Kraków

Pracownia Arete od wielu lat specjalizuje obozy i pólkolonie. Nasza pracownia od początku wyróżnia się na tle innych organizatorów ponieważ tematem przewodnim są książki. To właśnie dzięki książkom mamy inspiracje do tworzenia gier, zabaw, wypraw i warsztatów dla dzieci. Nasze obozy i półkolonie są organizowane w niezwykłych miejscach z dala od cywilizacji w starych domach, gospodarstwach agroturystyczne pod lasem albo tuż nad rzeką.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

PRACOWNIA ARETE
ul. Podzamcze 26/4
31-003 Kraków
+48 666 111 120
info@arete-pracownia.pl

 

Obozy i półkolonie Kraków

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty obozów i półkolonie dla dzieci w Krakowie.

Organizujemy obozy sportowe, ponieważ chcemy zaszczepić w dzieciach chęć uprawiania sportu i rywalizacji. Na obozach gramy w tenisa, jeździmy na rolkach, chodzimy na pływalnię oraz zapewniamy gry i zabawy na hali gimnastycznej.

Barbara Frankowska – Kowalik 
ul.Pachońskiego 18/87
31-223 Kraków
+48 602 628 895
biuro@nikateam.pl
NIP: 6781097427