Nauka jazdy na rolkach

Nauka jazdy na rolkach Kraków

Nauka jazdy na rolkach w Krakowie

Zapraszamy wszystkich chętnych do super zabawy jaką jest nauka jazdy na rolkach z Agama Sport.  Rolki to nic innego jak tylko połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony rolki są super zabawą, a z drugiej to trening. Godzina jazdy na rolkach świetnie dotlenia organizm oraz potrafi nas zmęczyć spalając przy tym kalorie i rozwijając fizycznie. Jazda na rolkach to sport, który nie ma ograniczeń wiekowych. Nasz najmłodszy kursant ma 4 lata a najstarszy 67. Zajęcia są prowadzone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz nauki doskonalimy technikę jazdy, prowadzimy gry i zabawy na rolkach. Zajęcia są całoroczne. W zimie korzystamy z hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Strzelców 5a w Krakowie. W sezonie letnim zajęcia odbywają się pod krakowską Tauron Areną oraz w Parku Jordana.

Monika Chmielewska AGAMA SPORT
Adres: ul. Strzelców 17a/31, 31-422 Kraków
Telefon: +48 664 455 766

Więcej szczegółowych informacji uzyskasz na stronie www lub pod adresem e-mail: biuro@agamasport.pl

Nauka jazdy na rolkach

Zapraszamy do wspaniałej zabawy, którą są zajęcia nauki jazdy na rolkach. Lekcje kierowane są głównie dla dzieci, ale zapraszamy również rodziców. Lekcje są prowadzone w 2 lokalizacjach w Krakowie. Instruktorzy posiadają wysokie doświadczenie, lubią pracować z dziećmi, potrafią zamienić naukę we wspaniałą, angażującą fizycznie zabawę. Program zajęć dostosowany jest do umiejętności dzieci, które szybko doskonalą technikę jazdy na rolkach.

DZIECIAKIwFORMIE
+48 600 131 138
sport@dzieciakiwformie.pl
http://dzieciakiwformie.pl/zajecia/nauka-jazdy-na-rolkach-lyzwach/

Zajęcia z jazdy na rolkach

Naukę jazdy na rolkach prowadzimy już od 6 lat. Według nas jest to jedna z ciekawszych form ruchowych na świeżym powietrzu, która kształtująca u dzieci wytrzymałość, koordynację ruchową i siłę mięśniową. Prowadzimy zajęcia dla dzieci zarówno, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rolkami jak i dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności. Zajęcia są przeprowadzone przez instruktorów z bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą na temat jazdy na rolkach. W naszej ofercie również mamy naukę jazdy dla dorosłych. Na początku sezonu zimowego przenosimy zdobyte umiejętności na lodowisko, jeżdżąc na łyżwach i grając w hokeja.

Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Rekreacji Skimka
ul. Wyrwisko 6
32-050 Skawina
+48 609 650 615
NIP: 9442084599
http://www.skimka.pl/rower/rolki.html

Nauka jazdy na rolkach dla dzieci w Krakowie

Jazda na rolkach i wrotkach nie jest trudnym sportem do nauczenia choć jak w każdej dyscyplinie sportu wymaga pracy. Na zajęciach w naszej szkole nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o to żeby w jak najkrótszym czasie nauczyć Was podstaw jazdy na rolkach. Kiedy już opanujecie podstawy będziecie mogli udoskonalać swoje umiejętności aż w końcu osiągnięcie poziom, który pozwoli Wam na spędzanie wolnego czasu w ciekawy i aktywny sposób.

Rollschool Michał Machowski
ul. Pileckiego 104/53
02-781 Warszawa
NIP: 9512253341
REGON: 147170981
+48 508 276 832
kontakt@rollschool.pl