Urodziny dla dzieci

Fajne miejsca na urodziny w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele różnorodnych miejsc, w których swojemu dziecku można zorganizować niezapomniane urodziny. Przede wszystkim warto wspomnieć o różnych parkach trampolin, centrach rozrywki, czy też miejsc, w których można skorzystać z usług animatorów. Wypada się nad tym jednak bardzo dobrze zastanowić, ponieważ w ten sposób ma się większe szanse na to, aby sprawić swojemu dziecku radość w dniu jego urodzin.

Oto najciekawsze miejsca w Krakowie na zorganizowanie dziecięcych urodzin:

Leopark

Jedno z najciekawszych miejsc w Krakowie, ponieważ umożliwia skorzystanie z wielu atrakcji dla dzieci. W tym centrum rozrywki dzieci mogą liczyć na zabawę na zjeżdżalniach, na gokartach, ale też na suchych basenach. Jest to oczywiście bardzo dobra wiadomość dla aktywnych dzieci, które nie lubią w trakcie urodzin siedzieć na miejscu. Największą atrakcję tego miejsca jest na pewno to, iż można w nim bawić się tak długo, jak tylko się chce. Czas zabawy jest nielimitowany, a solenizant danego dnia może bawić się zupełnie za darmo. Za pozostałych gości należy zapłacić około 30-35 złotych za dziecko, co nie jest zbyt dużą kwotą.

Akukuu

Centrum rozrywki mieści się na ulicy Bratysławskiej, jest bardzo dobrze zlokalizowane. Również w tym miejscu nie brakuje atrakcji dla najmłodszych, które przyjemnie mogą spędzić w nim całe swoje urodziny. Jest to bardzo duże centrum rozrywki, w którym nie brakuje salek dziecięcych, do dyspozycji jest duży plac zabaw, na którym dzieci mogą się wyszaleć do upadłego. Oprócz tego mogą korzystać ze zjeżdżalni, huśtawek, karuzel, czy też salek tanecznych, więc jak widać na brak zajęć solenizant na pewno nie powinien narzekać, a takie miejsce może zachwycić wszystkie zaproszone dzieci oraz ich rodziców. W tym przypadku w grę wchodzi zabawa 2-3 godzinna, a za każde dziecko będzie trzeba zapłacić około 35-40 złotych, co można uznać za przystępną cenę.

Likekonik

Fantastyczne miejsce dla dzieci, które lubią mieć urodziny w wybranej przez siebie scenerii. Centrum zabaw zostanie przygotowane tak, jak zażyczy sobie tego klient. Zaprosić można tutaj około 20-25 dzieci, dzięki czemu zabawa będzie przednia. Impreza może potrwać 2 godziny, dzieci mogą sobie obejrzeć bajki na bardzo dużym ekranie, skorzystać z wielu salek z atrakcjami. Ważne jest na pewno to, że można tutaj oczekiwać zdrowego posiłku dla zaproszonych gości, jednak cena jest w tym przypadku nieco wyższa, ponieważ koszt zaproszenia jednego dziecka wyniesie w tym przypadku około 50-55 złotych.