Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci w Krakowie

Urodziny dla dzieci na sportowo

Urodziny dla dzieci są jednym z najważniejszych dni w roku. Oprócz prezentów, najważniejsze tego dnia są: wspólna zabawa i świętowanie z znajomymi, przyjaciółmi. Aby sprawić żeby ten dzień był niezapomniany Agama Sport proponuje dla Twojego dziecka wspaniałą i pełną wrażeń przygodę urodzinową „na sportowo”.

Urodziny organizowane przez Agamę Sport mają charakter sportowy. Impreza urodzinowa trwa 2.5 godziny podczas której na terach sportowych (AWF, WKS Wawel, TS WISŁA, KS Bronowianka) odbywają się różnego rodzaju zabawy i gry sportowe. Dyscypliny gier i zabaw są dobieramy w zależności od preferencji Jubilata.

Więcej informacji znajdziecie na: agamasport.pl

 

Aktywne urodziny dla dzieci

Carpe Diem Sport zajmuje się chętnym i bez problemowym przygotowaniu przyjęć urodzinowych dla Twojej pociechy. Naszą specjalnością jest organizacja przyjęć urodzinowych w nietypowy, oryginalny sposób. Oferujemy spędzenie tego wyjątkowego dnia na sportowo. Baśniowe fabuły i wyprawy do krainy przygód to tylko niektóre z naszych pomysłów. Podczas „sportowych urodzin” organizujemy potyczki rodzinne, zabawy, wyścigi, konkurencje sportowe, tory przeszkód, konkursy oraz gry, które sprawią, że na twarzy twojego dziecka pojawi się uśmiech. Zapewniamy, wyjątkową atmosferę tego dnia, niezapomniane chwile w gronie przyjaciół oraz całe mnóstwo miłych niespodzianek.

Carpe Diem Sport
ul.Chełmońskiego 108A/83
31-340 Kraków
REGON: 120405296
NIP: 9452008909
+48 502 267 115
piotr@cdsport.pl
http://www.cdsport.pl/aktywne-urodziny

 

Urodziny na sportowo

Chcąc wyjść naprzeciw rodzicom i dzieciom szkółka piłkarska organizuje urodziny marzeń w sposób aktywny. Chcemy żeby urodziny przez nas organizowane były oryginalne i na długo zapadały w pamięć. Podczas urodzin nasi doświadczeni animatorzy- trenerzy zapewniają dzieciom mnóstwo atrakcji, fantastycznej zabawy i niezapomniane chwile z wieloma konkursami sportowymi dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

Akademia-Sportu
ul. Zaogrodzie 30
30-243 Kraków
+48 504 897 624
akademiasportu@gmail.com
biuro@akademia-sportu.pl
http://www.akademia-sportu.pl/urodziny

 

Urodziny na sportowo

Urodziny to jedno z największych wydarzeń dla dziecka. Każdy rodzic chce żeby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięć dla swojej pociech dlatego trzeba zadbać o wszystko, co najlepsze. W Akademii Sportu Big-Point każde urodziny są oryginalne i niepowtarzalne, przygotowane z myślą o solenizancie i jego gościach.

Pod opieką wykwalifikowanych trenerów i animatorów lubiących pracować z dziećmi bawią się w jedną z wybranych dyscyplin sportowych. Standardowa impreza urodzinowa trwa u nas ok. 2 godziny. Rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w urodzinach dzieci i razem z nimi przeżywać niezapomniane chwile i wrażenia z zabaw i wyzwań, które dla nim zostaną przygotowane.

Akademia Big Point
ul. Święcany 349
38-242 Skołyszyn
biuro@akademiabigpoint.pl
+48 506 538 081

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa