Półkolonie w Krakowie

Jak zapewnić dzieciom opiekę podczas wakacji, kiedy ty musisz pracować?

Wakacje to wspaniały czas dla każdego dziecka. Dla rodziców jednak bywa on problematyczny. Urlop trwa krótko, a dzieci mają czas wolny przez dwa miesiące. Kiedy są w szkole, to wiadomo, że przez pół dnia są pod opieką. W czasie wakacji pozostają w domu, kiedy rodzice muszą iść do pracy.

Gdyby tak można było wysłać je do babci na ten czas, najlepiej poza miasto, ale nie zawsze jest taka możliwość. Na kolonie trwające tak długi czas też raczej się dzieci nie wyśle. Jest jednak opcja, która może się spodobać. To półkolonie, czyli zorganizowany wypoczynek w mieście. Dzieci spędzają ciekawie czas, a przy tym mają zapewnioną opiekę.

Continue reading „Jak zapewnić dzieciom opiekę podczas wakacji, kiedy ty musisz pracować?”

Obozy, półkolonie dla dzieci w Krakowie

Obozy i półkolonie dla dzieci w Krakowie

MONIKA CHMIELEWSKA AGAMA SPORT
ul. Strzelców 17a/31
31-422 Kraków
+48 664 455 766
biuro@agamasport.pl
NIP: 6771381977
REGON: 120349706
https://www.agamasport.pl/obozy-polkolonie-krakow/

Dlaczego warto zapisać dziecko na obóz, półkolonię w Krakowie?

Podczas obozów, na którym nie ma rodziców dziecko rozwija swoją samodzielność, odwagę i zaradność oraz umiejętność radzenia sobie w nowej sytuacji. Obozy przeprowadzane przez firmę Agama Sport mają charakter sportowy co może stanowić pewien impuls dla dziecka do regularnego uprawiania jakiegoś sportu. Na obozu takiego tupu w dziecku rozwijają się takie umiejętności jak: współpraca, komunikatywność, budowanie bliskich relacji a także uczy konsekwencji i odwagi do podejmowania wyzwań.

Continue reading „Obozy i półkolonie dla dzieci w Krakowie”