Nauka jazdy na nartach

Nauka jazdy na nartach/snowboardzie dla dzieci

Nauka jazdy na nartach dla dzieci

W Agamie Sport są prowadzone zajęcia z nauki jazdy na narach dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Zajęcia są prowadzone podczas wypadów weekendowych. Nauka jazdy jest kierowana do dzieci początkujących i jeżdżących na nartach. Treningi są prowadzone w małych grupach w celu zwiększenia efektywności z czasu spędzonego na stoku. W czasie zajęć korzystamy z kolorowych pachołków, tyczek, aby dodatkowo urozmaicić im chwile na nartach. Pod czujnym okiem instruktorów spędzą z nami niezapomniane chwile w atmosferze znakomitej zabawy doskonaląc naukę jazdy na nartach.

Więcej informacji jest dostępne na: biuro@agamasport.pl

 

Przedszkole narciarskie – nauka jazdy na nartach dla dzieci

Nasze przedszkole narciarskie jest kierowane dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. W naszym „przedszkolu” znajdzie się miejsce dla każdego kto wiąże naukę jazdy na nartach z super przygodą.

Przeprowadzana przez nas nauka jazdy na nartach jest oczywiście w formie zabawy w trakcie której dziecko angażuje wszystkie partie ciała. Uczestnikom pozwalamy szczegółowo zapoznać się z każdym nowym elementem po kolei, dzięki czemu Wasze pociechy będą mogły szybko zrozumieć, na czym polega ten ciekawy i przyjemny sport. Gwarantujemy, że każdemu dziecku zapewniamy bezpieczeństwo, nad czym czuwa wysoce wykwalifikowana kadra instruktorów, która ma na uwadze przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo swoich kursantów.

Interclub
ul. Kalwaryjska 9
30-504 Kraków
+48 600 401 270
miroslaw.kolarczyk@intersport.pl

 

Feryjne kursy narciarskie dla dzieci

Organizujemy kursy dla dzięki w wieku od 5 do 12 lat. Całkowity kurs nauki i udoskonalania jażdy na nartach prowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze szkoły narciarskiej MURZASICHLE. Nauka jest prowadzona na każdym poziomie zaawansowania: od zupełnie początkujących, poprzez średnio- zaawansowanych do zaawansowanych.

System szkolenia

System szkolenia w naszej szkółce MURZASICHLE opiera się na 5. dniowym kursie narciarskim z zajęciami po 2 godziny dziennie. Dzieci uczą się i doskonalą technikę w grupach maksymalnie 8-osobowych o podobnym poziomie umiejętności oraz wieku.

Stacja narciarska MURZASICHLE-SKI
ul. Sądelska 42
+48 609 400 900
biuro@murzasichle-ski.pl
http://murzasichle-ski.pl/szkola-narciarsko-snowboardowa/13-szkolenia-dla-dzieci/33-feryjne-kursy-narciarskie-dla-dzieci

 

Nauka jazdy na nartach dla najmłodszych

W każdym roku dla najmłodszych chcących się nauczyć jeździć na nartach czeka specjalny autorski program szkoleniowy opierający się na zasadnie „nauka poprzez zabawę”. Stok na którym się uczymy jest co noc ratrakowany, jest on krótki i płaski więc nie ma się czego obawiać. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych. Jesteśmy jedyna szkółka w okolicy, która prowadzi szkolenia z narty na jazdach dlatego nigdy nie ma na naszym stoku tłumów dzięki czemu dzieci maja odpowiednia swobodę do nauki jazdy. Na miejscu mieści się również kawiarnia i grill bar gdzie rodzice mogą oglądać postępy swoich pociech przytupując w rytm góralskiej muzyki.

SKILANDIA
+48 664 784 094
biuro@skilandia.pl
http://www.skilandia.pl/